Inteligentne instalacje

Inteligentne instalacje dla domu

Twój dom, który zna Ciebie doskonale.

Inteligentne rozwiązania sprawią, że Twój dom będzie spełniał Twoje oczekiwania i odpowiadał na Twoje potrzeby. Przekonaj się, jak przyjemnie mieszka się w domu, który doskonale zna Ciebie, tryb Twojego życia, dostosowuje się do niego, dbając o codzienny komfort oraz bezpieczeństwo Twoje oraz Twoich najbliższych.

Niezależnie od metrażu

„Inteligentny dom” także do mieszkania

Określenie inteligentny dom utarło się już w naszym języku. Nie oznacza to, że inteligentne rozwiązania nie mają zastosowania również w mieszkaniach. Wręcz przeciwnie. Inteligentne instalacje doskonale sprawdzają się nawet w niewielkiej wielkości kawalerkach zapewniając wygodę oraz dbając o bezpieczeństwo domowników.

 

Komfort

Komfort

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Oszczędności

Oszczędności

Dlaczego warto postawić na inteligentne instalacje?

Oszczędność czasu, komfort codziennego życia, bezpieczeństwo oraz wygoda. To oraz wiele więcej możesz zyskać integrując swój dom w jeden system dzięki inteligentnym rozwiązaniom. Ponieważ dostęp do systemu możliwy jest z niemal każdego miejsca na ziemi, to sprawia, że Twój dom jest zawsze przy Tobie, a Ty w bardzo prosty sposób możesz nim zarządzać. Intuicyjny interfejs umożliwi Tobie sterowanie oświetleniem, roletami, ogrzewaniem czy alarmem, a wszystko to z poziomu Twojego telefonu.

Dodatkowo, dzięki ID w prosty sposób włączysz zimą ogrzewanie, nawet będąc jeszcze w pracy, nie zapomnisz już wyłączyć światła czy aktywować alarm wychodząc z domu, zadbasz o  bezpieczeństwo swojego mienia pod Twoją nieobecność, za pomocą jednego kliknięcia ustawisz nastrojowe oświetlenie lub aktywujesz cały ciąg zdarzeń, tzw. scenariusz.

 

Inteligentny dom bez kucia ścian - to możliwe!

System inteligentnego domu możesz zainstalować w swoim domu w dowolnym momencie. Bez konieczności kładzenia kilometrów kabli i dodatkowego kucia w ścianach. Dodatkowo, ID pomoże Tobie, gdy okaże się, że po skończonym remoncie potrzebujesz jeszcze jeden dodatkowy włącznik światła.

Zapytaj nas o inteligentne rozwiązania dla Twojego domu lub mieszkania

Innowacyjne rozwiązania

Folie grzewcze

W naszej ofercie znajdą Państwo także nowoczesny system grzewczy firmy Red Snake. To bardzo cienka folia, której elementem grzejnym jest tkanina składająca się z mieszaniny  włókien węglowych oraz pasty karbonu. Folie te doskonale sprawdzają się jako podstawowe źródło ogrzewania, jak i jako ogrzewanie punktowe. Montaż jest szybki i może zostać zrobiony zarówno na etapie budowy, jak i w istniejących już budynkach.

Energooszczędne ogrzewanie

Komfort, zdrowie, oszczędności

Red Snake pozwala na utrzymanie optymalnej wilgotności powietrza w ogrzewanych pomieszczeniach, co zapewnia idealny komfort dla mieszkańców domu. Dodatkowo, system ten jest bezawaryjny, bez obsługowy, łatwy w sterowaniu, jak również przyjazny alergikom.