O nas

Poznaj nas lepiej

Wykończenia "pod klucz" Poznań i okolice

Czysta przyjemność .

Zakup mieszkania lub domu to spełnienie marzeń wielu osób. Temu ważnemu wydarzeniu towarzyszą zazwyczaj,  radość, ekscytacja, szczęście… Najczęściej nie możemy doczekać się, kiedy wprowadzimy się do nowej, własnej nieruchomości. Idealnie…

… tylko wykończyć, umeblować i gotowe! Jednak niestety, w wielu przypadkach tu właśnie kończy się euforia i rozpoczyna praca na drugi etat – dekoratora wnętrz, headhuntera wykończeniowców, kierownika budowy, dostawcę materiałów budowlanych, księgowego rozliczającego budżet przeznaczony na wykończenie. Przychodzi zmęczenie, zrezygnowania i wyczekiwanie na upragnione zakończenie prac!

Brzmi znajomo? Już gdzieś to słyszeliście? A może znacie z autopsji? Dlatego właśnie jesteśmy MY! Kompleksowe wykończenia mieszkań i domów w standardzie „pod klucz”. Wiemy jak ważny jest dzisiaj spokój i jak cenny jest Twój czas! Dlatego przychodzimy Tobie z pomocą!   

Jak pracujemy

1

Wybór pakietu oraz ustalenie zakresu prac

Najpierw,  umów się na spotkanie z nami, zaparzymy przepyszną kawę i razem ustalimy zakres prac, a następnie dobierzemy najlepszy dla Ciebie pakiet.

4

Prace wykończeniowe

Sprawdzone ekipy wykończeniowe zajmą się pracami w Twojej nieruchomości. U nas nie ma miejsca na pomyłki czy niedopatrzenia, całość prac mamy perfekcyjnie zaplanowane i z równą perfekcją zrealizowane. 

5

Sprzątanie nieruchomości po remoncie

Po zakończonych pracach nie musisz martwić się o sprzątanie poremontowe. Otrzymujesz klucze do wysprzątanego, pachnącego mieszkania – Tobie pozostaje się już tylko wprowadzać.

6

Oddanie kluczy

Na koniec, kiedy wszystkie prace zostały wykonane, przekazujemy Tobie klucze, a wraz z nimi protokół odbioru oraz pisemną gwarancję na wykonane wykończenia. 

projekt sypialni - toaletka - wykończenia pod klucz poznań
Dlaczego właśnie my?

Korzyści dla Ciebie

Wykończenia pod klucz - Poznań

Kompleksowa obsługa

Wszystko w jednym miejscu! Odbiór mieszkania od dewelopera, projektanci wnętrz, ekipy remontowe, dostawy materiałów meble na wymiar – wszystko bierzemy na siebie! Oszczędzaj czas i pieniądze!

Pisemna umowa na prace

Jedna firma wykończeniowa – jedna umowa – jedna gwarancja na wykonane prace.

3 letnia gwarancja

Wybierając profesjonalną firmę wykończeniową zyskujesz spokój i gwarancję na wykończenia.

Gwarancja terminu i jakości

Przy podpisaniu umowy dokładnie określamy termin realizacji prac. Unikniesz dzięki temu niemiłych niespodzianek z wciąż przeciągającymi się remontami.