O nas

Poznaj nas lepiej
Wykończenia "pod klucz" Poznań i okolice

Czysta przyjemność .

Zakup mieszkania lub domu to spełnienie marzeń wielu osób. Temu ważnemu wydarzeniu towarzyszą zazwyczaj,  radość, ekscytacja, szczęście… Najczęściej nie możemy doczekać się, kiedy wprowadzimy się do nowej, własnej nieruchomości. Idealnie…

… tylko wykończyć, umeblować i gotowe! Jednak niestety, w wielu przypadkach tu właśnie kończy się euforia i rozpoczyna praca na drugi etat – dekoratora wnętrz, headhuntera wykończeniowców, kierownika budowy, dostawcę materiałów budowlanych, księgowego rozliczającego budżet przeznaczony na wykończenie. Przychodzi zmęczenie, zrezygnowania i wyczekiwanie na upragnione zakończenie prac!

Brzmi znajomo? Już gdzieś to słyszeliście? A może znacie z autopsji? Dlatego właśnie jesteśmy MY! Kompleksowe wykończenia mieszkań i domów w standardzie „pod klucz”. Wiemy jak ważny jest dzisiaj spokój i jak cenny jest Twój czas! Dlatego przychodzimy Tobie z pomocą!   

Jak pracujemy

1

Wybór pakietu oraz ustalenie zakresu prac

Umów się na spotkanie z nami, zaparzymy przepyszną kawę i razem ustalimy zakres prac oraz dobierzemy najlepszy dla Ciebie pakiet.

2

Odbiór nieruchomości od dewelopera

Nie musisz znać się na budowie, odbierzemy Twoją nieruchomość od dewelopera. Sprawdzimy wykonane prace, zrobimy listę ewentualnych poprawek. 

3

Spotkanie z projektantem wnętrz

Nasi kreatywni projektanci stworzą projekty dopasowane do Twoich potrzeb, odzwierciedlające Twój charakter i Twoje upodobania. Podpowiedzą ciekawe rozwiązania, przedstawią najnowsze wnętrzarskie trendy.

4

Prace wykończeniowe

Sprawdzone ekipy wykończeniowe zajmą się pracami w Twojej nieruchomości. U nas nie ma miejsca na pomyłki czy niedopatrzenia, całość prac mamy perfekcyjnie zaplanowane i z równą perfekcją zrealizowane. 

5

Sprzątanie nieruchomości po remoncie

Po zakończonych pracach nie musisz martwić się o sprzątanie poremontowe. Otrzymujesz klucze do wysprzątanego, pachnącego mieszkania – Tobie pozostaje się już tylko wprowadzać.

6

Oddanie kluczy

Kiedy wszystkie prace zostały wykonane przekazujemy Tobie klucze, protokół odbioru oraz gwarancję na wykonane wykończenia. 

Dlaczego właśnie my?

Korzyści dla Ciebie

Kompleksowa obsługa

Wszystko w jednym miejscu! Odbiór mieszkania od dewelopera, projektanci wnętrz, ekipy remontowe, dostawy materiałów meble na wymiar – wszystko bierzemy na siebie! Oszczędzaj czas i pieniądze!

Pisemna umowa na prace

Jedna firma wykończeniowa – jedna umowa – jedna gwarancja na wykonane prace.

3 letnia gwarancja

Wybierając profesjonalną firmę wykończeniową zyskujesz spokój i gwarancję na wykończenia.

Gwarancja terminu i jakości

Przy podpisaniu umowy dokładnie określamy termin realizacji prac. Unikniesz dzięki temu niemiłych niespodzianek z wciąż przeciągającymi się remontami.