Odbiór od dewelopera
Kupując mieszkanie lub dom na rynku pierwotnym nie musisz być inżynierem budowy, a kwestie odbioru nieruchomości możesz powierzyć profesjonalistom. Doskonale wiemy na co zwrócić szczególną uwagę, co zweryfikować oraz w jaki sposób egzekwować usunięcie ewentualnych wad czy niedociągnięć.

Odbierasz nieruchomość od dewelopera?

W czym Tobie pomożemy

Na czym polega usługa

Zadbamy o Twoją nieruchomość jeszcze przed rozpoczęciem prac wykończeniowych. Nasz kierownik budowy dokona wszelkich niezbędnych pomiarów, sprawdzi stan instalacji oraz jakość wykonanych przez dewelopera prac, weryfikując ich zgodność z umową oraz prospektem informacyjnym.

Sporządzimy protokół odbioru, na którym znajdą się wykryte wady czy usterki budowlane oraz (jeśli takie się pojawiły) niezgodności z projektem.

Odbierzemy mieszkanie za Ciebie

Dlaczego warto ?

Odbiór mieszkania od dewelopera z profesjonalistą jest istotnie ważny szczególnie dla tych, z osób, które wcześniej nie miały do czynienia z podobnymi kwestiami. Dzięki temu masz pewność, że weryfikacja prac deweloperskich będzie bardzo dokładna, a ewentualne usterki budowlane zauważone. 

Sprawdzimy dla Ciebie:

  • zgodność umowy (plan nieruchomości) ze stanem rzeczywistym – wielkość, wysokość i rozkład pomieszczeń
  • wielkość otworów okiennych i drzwi oraz ich szczelność
  • poziomy ścian i wylewek oraz jakość ich wykonania
  • dyletacje
  • weryfikacja instalacji

Po dokładnym sprawdzeniu Twojej nieruchomości spiszemy listę ewentualnych usterek i pomożemy wyegzekwować ich usunięcie.